Bardzo fajny kubek termiczny –...
Bardzo fajny kubek termiczny – świetnie trzyma ciepło napoju, ale też zimno. Najczęściej używam go do kawy na wynos do pracy i jeszcze mnie nie zawiódł – zawsze mogę liczyć na ciepłą kawę. Duży plus za szczelność: w ogóle nie przecieka.
- isotherme
- contenance
- étanchéité
- Rapport qualité/prix

