bardzo polecam
bardzo polecam
- isotherme
- contenance
- étanchéité
- Rapport qualité/prix
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
bardzo polecam
Mega polecam ten kubek termiczny. Mam już dwa , jeden do pracy drugi na wczasy. Po zalaniu kawy wrzątkiem można ją dopiero zacząć pić po ok 4/5h tak dobrze trzyma ciepło.
颜色我喜欢
Kapağı kapatınca hiç sızma yok içecek dökülme riski olmadan sıcak kalabiliyor
Fue una compra para mi mujer y la verdad que está encantada
Gerçekten kalitesi ve rengi çok güzel.
Kept the drinks warm.
Then I lost it.
So sad 😭
Kubek ma bardzo ciekawą fakturę wykończenia zewnętrznego, ładna estetyka A dobrze trzyma się w ręce. Pokrywka pewnie trzyma zapięcie otworu do picia kropka uszczelka dobrze trzyma
Perfetta per escursioni o viaggi in macchina.
Buona resistenza termica, bella anche l'estetica
Je recommande vivement. Produit impeccable ❤👍