Kubek termiczny
Kubek nie przecieka, spoko jakość w stosunku do ceny
- isotherme
- contenance
- étanchéité
- Rapport qualité/prix
- Look / Design
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Kubek nie przecieka, spoko jakość w stosunku do ceny
araç içinde ve işyerinde kullanmak için aldım. şeker kullanıyorsanız karıştırmak biraz zor olabiliyor. onun dışında güzel ürün
Fijne, lekvrije beker.
Zéro fuite même secoué dans un sac
Kubek spełnił moje oczekiwania w 100%. Bardzo dobre wykonanie, solidny materiał i wygodny kształt. Świetnie utrzymuje temperaturę — napój przez długi czas pozostaje naprawdę gorący. Dużym plusem jest też to, że jest całkowicie szczelny, nic nie przecieka ani się nie wylewa. A ta pojemność! I do tego można swobodnie używać w samochodzie! To dla mnie
Jestem zachwycona tym kubkiem termicznym. Bardzo solidnie wykonany, estetyczny i wygodny w użytkowaniu. Największy plus to świetne trzymanie temperatury — herbata naprawdę długo pozostaje gorąca, co bardzo mnie pozytywnie zaskoczyło. Ogromnym atutem jest też szczelność — nic się nie wylewa, nawet podczas noszenia w torbie. To zdecydowanie jeden z
MEMNUN KALMADIM , ürün renk attı, Decathlon defalarca ulaşmaya çalıştım müşteri memnuniyeti kapsamında dönüş bile yapmadı . Boyaları kalktı . Garanti filanda yok . İlk defa olumsuz yorum yazıyorum o da bu ürün için.