Todo bien
Muy bien
- isotherme
- contenance
- étanchéité
- Rapport qualité/prix
- Look / Design
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Muy bien
ürün kalitesi gayet iyi tavsiye ederim
真的很好的体验
Buen tamaño, mantiene la temperatura bastante tiempo y ademas super como de llevar.
Kubek z uchwytem jak w Stanley, jest wygodny, ale rzeczywiście w samochodzie ciężko go gdzieś umieścić. Nietrzymaną dobrze temperatury, ale radzi sobie lepiej kiedy najpierw wlejemy wrzątek na chwilę. Można myć w zmywarce i to super opcja. Wydaj się być doskonałym wyborem na poranną kawę do biura czy na studia. Ale jeśli ma przetrwać cały dzień, to
Conserva la temperatura, no se vuelca el líquido, es cómoda y bonita. Lo que esperaba!
Fajnie zrobiony ale temperaturę trzyma chyba z godzinę raptem. Nie polecam.
długo utrzymuje temperaturę napoju
dobry kubek. prosta konstrukcja pozwala na całkowite usunięcie zapachów podczas mycia
très beau mug, très pratique