Kalhoty jsou moc pěkné i pohod...
Kalhoty jsou moc pěkné i pohodlné, materiál bohužel není dost pevný a kvalitní - nevydržely mi ani rok:-( Na vnitřní straně stehen byly brzy ošoupané (to by mi tolik nevadilo), ale hlavně se brzy protrhly (a to jsem je používala jen při chůzi). U outdoorových kalhot bych očekávala větší odolnost.
- poches
- résistance
- modularité
