Spodnie sprawdziły się podczas...
Spodnie sprawdziły się podczas majowego rejsu po Bałtyku. Dały radę przy temp. odczuwalnej ok. 0 st. nie przemakały i ani razu nie było mi za gorąco. Świetna ochrona od wiatru (7-8B).
- imperméabilité
- adaptabilité morphologique
- poches
- Rapport qualité/prix
- Look / Design

