Polecam
Polecam
- habitabilité
- facilité de montage / démontage
- réduction de la chaleur
- Rapport qualité/prix
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Polecam
works for me as a beginner shelter. So far its been very comfortable for up to 3 people and easy to put up and pack
Super Zelt für den Preis! Wir waren damit diesen Sommer mehrfach am See zum Campen. Wir haben zu dritt darin geschlafen, wobei es ein paar mal auch ordentlich geregnet hat. Das Zelt ist wie ein kleines Häuschen. Es bietet genügend Platz zum umziehen, verstauen von allerlei Gedöns wie Grill, Kühlbox usw.. Durch die hohe Decke wird es auch nie
J ai acheté ce séjour pour pouvoir le transformer en chambre et y mettre mon lit pliant et pour pouvoir me mettre debout. Le seul inconvénient c'est qu'il faut être 2 pour la monter. Seule c est possible mais beaucoup plus long.
Przedsionek prawie idealny! Jedyne, czego mi brakowało, to dodatkowe 4 małe loop'y na suficie, żeby zaczepić karabinki np na lampkę (jest tylko jeden na środku) oraz może jakieś dodatkowe organizery na ściankach, ale tu już się bardzo czepiam :).
Rozkłada się znaczenie lepiej w 2 osoby, niż samemu. Dla jednej osoby jest po prostu za duży i za
Przedsionek kupiony jako bagażowy i jako przestrzeń do spędzania czasu w razie niepogody. Wszystko ok poza tym że po jednej nocy i pół dnia w deszczu zaczął przeciekać. Zaczęły się zbierać kropelki wody w niektórych miejscach od wewnątrz i musiałam zabezpieczyć rzeczy, żeby na nie nie kapało. Dość łatwo się rozkłada.
Handy shelter tent to get out of the weather, size is goog for 2 okay for 4
Muy buena compra y bastante resistente, muy practica y espaciosa.
Très bien merci
tres bien