Używam jej całą jesień, zimę i wiosnę
Świetna podkoszulka. Wygodna, nie czuć jej nosząc. Idealna pierwsza warstwa jak jest poniżej 15 stopni. Przy ujemnych temperaturach zakładam ją i kurtkę i wystarczy,
- respirabilité
- adaptabilité morphologique
- chaleur
- Rapport qualité/prix
- Look / Design

