Opravdu skvělé merino triko s ...
Opravdu skvělé merino triko s dlouhým rukávem a límcem kolem krku. Používám na všechny zimní a jarní aktivity a jsem nadmíru spokojený. Materiál je příjemný a hřejivý, přitom dobře odvádí vlhkost. Velikost XL je mi poněkud volnější ale stále v mezích dobré použitelnosti. Celkově vynikající výrobek.
- évacuation de la transpiration
- limitation des odeurs
- chaleur
