Elegantní a pohodlně žabky. Lí...
Elegantní a pohodlně žabky. Líbí se mi, že pásky nejsou chyceny přes podrážku ale uvnitř. Plátěné pásky jsou příjemné a neřežou. Když se však namočí, chvíli vezme, než to uschne, není to jako ty gumové.
- confort d'accueil
- résistance
