Moje dzieciaki 6 i 8 lat śmiga...
Moje dzieciaki 6 i 8 lat śmigają na tej hulajnodze, aż miło. Wygląda na solidną. Łatwo się na niej rozpędzić. Gumowe uchwyty są miękkie i miłe w dotyku. Hamulec działa dobrze. Sam ważąc 80kg jestem w stanie fajnie na niej pojeździć. Trików nie robiliśmy bo jesteśmy początkujący :)
- qualité de glisse
- puissance de freinage
- résistance
- Rapport qualité/prix

