Jsem nadšená. Kolo je velmi po...
Jsem nadšená. Kolo je velmi pohodlné a i na delších projížďkách je velmi komfortní. Režimy dopomoci mi vyhovují, kapacita baterie je dostatečná. Po třech letech mám naježděno přes 10000 km a krom menších defektů je kolo v naprostém pořádku
- autonomie
- puissance
- fluidité de pédalage
- Rapport qualité/prix

