Raport pret calitate foarte bu...
Raport pret calitate foarte bun. Eu am luat-o la reducere cu 6500 lei, varianta verde cu furca Recon. Sunt foarte multumit de geometrie. Am 1.78m inaltime, 65kg si ma simt foarte bine pe ea. Maneta schimbatorului sram nu prea e pe placul meu. Cand vrei sa schimbi, trebuie sa ridici putin mai mult degetul decat la shimano deore xt. Maneta de frana

