bardzo dobre dno
Dno pompowane jest do ciśnienia 5 PSI co powoduje że kajak jest zauważalnie stabilniejszy, sztywniejszy (można na nim wstać) co ułatwia wsiadanie i wysiadanie z kajaka. Z uwagi na większą sztywność tego dna to nie powstają tak duże ugięcia pod siedzeniem a to przekłada się na lepszy ślizg kajaka i manewrowość. Moim zdaniem warto dokupić to dno i
- Rapport qualité/prix
- facilité d'utilisation
- entretien

