Igual al modelo, es calentita ...
Igual al modelo, es calentita ideal para el frío y lluvia.
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Igual al modelo, es calentita ideal para el frío y lluvia.
Kurtka ciepła, duży kaptur, mogła by być troszkę dłuższa, ogólnie polecam, niestety nie było mi dane przetestować w górach
Casaco impermeavel super confortável. Isola do frio e chuva. Super quente!
Kurtka bardzo fajna, dość gruba, nieprzemakalna. Dość dobrze się prezentuje. Moża ją nosic zarowno przy 10 stopniach celcjusza i przy -5. Dobrze chroni od wiatru.
Çok güzel ancak amblemsiz geldi
Nice
Good
The jacket is very pretty! Size perfect! And most amazing part is their delivery service! Loved it!
Acquistata all'ultimo momento per andare sulla neve, comprata più per il prezzo che per altro... e invece l'ho usata anche tornatain città per l'inverno