好
好
- imperméabilité
- chaleur
- poches
- Rapport qualité/prix
- Look / Design
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
好
Ürün çok iyi üzerime oturuyor ve çok sıcak tutuyor
Ürün çok iyi üzerime oturuyor su almıyor ve sıcak tutuyor
Ürün çok iyi üzerime oturuyor
Up to the mark!
Swoje już przeszła (bardzo podobny model) ale mimo wszystko nie do zajechania może i rzepy przy kieszeniach już się poodrywały ale po za tym nic nie ma na myśli się niszczyć dalej najprawdopodobniej przechodzę w niej już czwarty sezon używam jej w okresie koniec października-połowa marca czyli okres jesienno-zimowy POLECAM SERDECZNIE!!!!!
Mon mari en est très content impeccable il ne prend pas l eau très chaud
geçen kışı bu mont ile geçirdim İstanbulda kullanıyorum fazlasıyla yetiyor. altına bir tişört giyseniz yeterli. Ankara soğuğunda da iş yaptı. görünümü kaliteli, sade ve şık. 178 boy 90 kg L beden tam oldu. Tavsiye ederim.
ár - érték arányban szuper termék. nagyon könnyű és strapabíró. örülök, hogy megvásároltam
Rahat, ısı yalıtımlı mont.