1 item

WAAROM WIL DECATHLON ZICH GAAN TOELEGGEN OP DE VERKOOP TUSSEN PARTICULIEREN (C2C)?

Het doel van DECATHLON is heel duidelijk, en het ontwikkelt zich nog van dag tot dag: sport toegankelijk maken voor iedereen en mensen helpen om zich goed te voelen in het dagelijkse leven. Daarom willen we je een steeds grotere waaier aan producten en diensten rond sport, welzijn en conditie aanbieden. Het is tijd voor de volgende stap. DECATHLON verkoopt nu niet meer alleen nieuwe producten van de huismerken of externe partners en gereviseerde producten. Ook particulieren kunnen nu hun tweedehandsartikelen aan elkaar doorverkopen! Zo willen we nog beter beantwoorden aan jullie noden, en een ander, duurzamer verbruikstype verwelkomen.

HOE GEBEURT DIE VERKOOP TUSSEN PARTICULIEREN BIJ DECATHLON?

De verkoper:
  • Geeft zijn product in in het systeem, met zoveel mogelijk informatie over de staat van het product en met enkele mooie foto's.
  • Hij verkoopt zijn product en krijgt het etiket en alle benodigde instructies om het product op te sturen naar de koper.
  • De verkoper stuurt zijn product naar de koper, binnen de 7 werkdagen na de verkoop van het product op decathlon.be.
  • Binnen de 10 werkdagen na ontvangst van het product door de koper ontvangt hij de verkoopsom op zijn bankrekening.
De koper:
  • Plaatst de producten die hem interesseren in zijn winkelmandje.
  • Hij betaalt zijn bestelling op precies dezelfde manier als een klassieke bestelling, via een beveiligde online betaling.
  • De koper ontvangt zijn goederen en bevestigt de ontvangst en de conformiteit ervan, via de bevestigingsmail.

WELKE ARTIKELEN KUNNEN VAN PARTICULIER NAAR PARTICULIER WORDEN VERKOCHT EN IN WELKE STAAT MOETEN ZE ZICH BEVINDEN?

Alle sportartikelen (individuele uitrusting, kledij of sportmateriaal) van alle maten en alle merken kunnen worden verkocht bij dit soort verkoop. De enige voorwaarde is dat ze als nieuw, of in uitstekende of zeer goede staat moeten zijn. Ze moeten schoon zijn, nog functioneren en geen gebruikssporen vertonen.

IS DECATHLON VERANTWOORDELIJK VOOR DEZE VERKOCHTE ARTIKELEN?

Nee. Het project van het platform C2C is een online marktplaats waar particulieren sportartikelen kunnen kopen van of verkopen aan andere particulieren. De klassieke algemene verkoopvoorwaarden van DECATHLON zijn dus niet van toepassing. DECATHLON C2C koopt of verkoopt dus geen artikelen op de site, het ageert enkel als tussenpersoon. Er zijn dus geen garanties op de producten, er is ook geen recht van terugtrekking. Het is ook niet mogelijk om producten terug te sturen.Wil je meer weten over de verkoop tussen particulieren, zoals de algemene verkoopvoorwaarden, mogelijke producten en de staat waarin ze moeten verkeren, of wil je naar de FAQ? Hier gebeurt het!