TuboPlus - Ball Pressurizers

FORMULATWOIT SL CIF: ESB86840451 E-mail: orders@tubo.plus Telephone: +34 660709968 FORMULATWOIT S.L. Legal information. We are not obliged or willing to participate in any dispute resolution procedure before a consumer arbitration board. TuboPlus is a revolutionary invention that maintains and restores the pressure of tennis and padel balls. It keeps them in perfect condition for much longer, saving money and reducing waste. Its success lies in the introduction of an O-ring that seals
Bedrijf
FORMULATWOIT SLBedrijf # B86840451
Adres
CALLE POLLENSA Nº4, PORTAL B, PLANTA 2, 2B
28290 ROZAS DE MADRID (LAS),
ES
Adres retourneren
CALLE A, NAVE 12
50430 MARÍA DE HUERVA
ES
Retourbeleid
30_Dagen
De verkoper verklaart en bevestigt dat alle producten en diensten die hij op de Decathlon Marketplace aanbiedt, voldoen aan de vereisten van alle wet- en regelgeving die in de EU van kracht is.

Verkoopvoorwaarden

Dit artikel wordt verkocht door een vertrouwde Decathlon Marketplace-verkoper. Houd rekening met hun unieke servicevoorwaarden.
Retourkosten

Retourkosten zijn gratis.

Juridische kennisgeving

FORMULATWOIT S.L. , ESB86840451 , Av. Peñascales nº14 ; Madrid, Spanje.

Terugbetalingsmodule

Teruggestuurde goederen zullen worden terugbetaald binnen 14 dagen na de datum van ontvangst van het product door de verkoper. De terugbetaling geschiedt uitsluitend op dezelfde betaalwijze, gebruikt bij het maken van de bestelling, zonder uitzondering.

Retourmodule

Als u uw bestelling wilt retourneren, kunt u dit binnen 30 dagen na ontvangst doen. De verzendkosten voor het retourneren van de producten zijn voor rekening van de koper. Geopende producten en producten die tekenen van gebruik vertonen, kunnen niet worden geretourneerd. Nieuwe producten moeten in de originele verpakking worden geretourneerd. Als de producten beschadigd, bekrast, geopend of gebruikt zijn, wordt het geld NIET terugbetaald. Zodra het product in onze fabriek is aangekomen, door onze technici is gecontroleerd en in perfecte staat is bevonden, wordt het bedrag binnen 14 dagen na acceptatie terugbetaald. Het terug te betalen bedrag is alleen de waarde van het product. De verzendkosten die bij aankoop zijn betaald, worden niet terugbetaald.

Garantiemodaliteit

Voor producten gekocht op Decathlon.nl geldt een garantie van twee jaar vanaf de datum van levering van de goederen. De garantie geldt zolang deze te wijten is aan een defect veroorzaakt door normaal gebruik van het product of een fabricagefout. Het product kan worden hersteld, vervangen of terugbetaald afhankelijk van de beoordeling van het gebrek die zal worden uitgevoerd door de verkoper. Voeg alle nodige documenten toe voor de activering van de garantie of een eventuele verlengde garantie (aankoopfactuur, foto’s, geluidsfragmenten,...).

Levertijden van vervoerders

De vervoerder is afhankelijk van het land en de stad waar de bestelling vandaan komt. Er worden verzendingen gedaan binnen Europa. De levertijden variëren van 2 tot 7 dagen, afhankelijk van het land