AQUASTIC Perth 10'8" is een uitzonderlijk veelzijdige en stabiele allround SUP-board, die uitstekend geschikt is voor zowel rustige wateren als lichte golven. Dankzij het doordachte ontwerp en het gebruik van duurzame materialen biedt dit model een hoog gebruikscomfort en veiligheid, wat het de ideale keuze maakt voor beginners die hun SUP-avontuur starten. Het is een combinatie van stevigheid, functionaliteit en aantrekkelijk design.
De board is gemaakt met de DROP STITCH LITE technologie, die zorgt voor een laag gewicht met tegelijkertijd hoge sterkte. De constructie is bestand tegen mechanische beschadigingen en behoudt de juiste stijfheid, wat resulteert in stabiliteit en een betrouwbare besturing op het water. Het dek is bekleed met 3 mm dikke EVA-schuim, wat het comfort bij het staan verbetert en de grip verhoogt. Het antislippatroon in ruitvorm versterkt de stabiliteit extra.
➡️ lichtgewicht maar zeer duurzame constructie ➡️ hoge stabiliteit en stijfheid ➡️ antislip EVA-dekpad van 3 mm
AQUASTIC Perth 10'8" is een complete set, direct klaar voor gebruik na het uitpakken. De set bevat een slide-in vin (9"), die de stabiliteit en koerscontrole verbetert, evenals een leash van 300 cm lang en 5 mm dik, die de veiligheid van de gebruiker verhoogt. De meegeleverde reparatieset (ventielsleutel en plakkers) maakt het mogelijk kleine beschadigingen snel te herstellen – zonder extra accessoires (lijm is niet inbegrepen).
➡️ alles wat je nodig hebt om te starten ➡️ stabiliteit en eenvoudige manoeuvreerbaarheid ➡️ veiligheid tijdens het peddelen
Het antislip EVA-schuim en de leash verhogen effectief de veiligheid op het water door het risico op uitglijden en het verliezen van contact met de board te minimaliseren. Dankzij deze oplossingen is het model Perth 10'8" geschikt voor zowel beginners als halfgevorderde gebruikers die stabiliteit en comfort verwachten tijdens recreatief peddelen.
➡️ hoge grip op natte oppervlakken ➡️ betere controle en vertrouwen op het water
De board is uitgerust met drie brede draaggrepen, die het dragen op het land en in het water vergemakkelijken. De voorste greep heeft een D-ring, waarmee de board vastgemaakt of gesleept kan worden. Daarnaast maken vier D-ringen het mogelijk een kajakzitje te monteren, wat peddelen in zittende positie mogelijk maakt – een ideale oplossing voor langere tochten.
➡️ eenvoudig board dragen ➡️ mogelijkheid tot slepen en vastmaken ➡️ optie om als kajak te peddelen
De set bevat een transportrugzak van 42 x 23 x 92 cm, die het gemakkelijk maakt de board en alle accessoires op te bergen. De rugzak is voorzien van rubberen voetjes ter bescherming tegen vuil en een afvoergat (drain hole), waarmee water na het peddelen snel kan worden afgevoerd.
➡️ comfortabel en veilig transport ➡️ bescherming tegen vocht en vuil
➡️ stabiele en veelzijdige SUP-board ➡️ ideaal voor leren en recreatie ➡️ complete set, direct klaar voor gebruik
Deze contactpersoon is verantwoordelijk voor de naleving van de productveiligheid.Voor hulp bij een bestelling of retourzending kunt u contact opnemen met de klantenservice
SPORTANO.COM SP.Z O.O.
SPORTANO.COM SP.Z O.O. AQUASTIC
WROCŁAWSKA, 17B, lok. 15-16, ZIELONA GÓRA, 65-427, POLAND
Deze contactpersoon is verantwoordelijk voor de naleving van de productveiligheid.Voor hulp bij een bestelling of retourzending kunt u contact opnemen met de klantenservice
SPORTANO.COM SP.Z O.O.
SPORTANO.COM SP.Z O.O. AQUASTIC
WROCŁAWSKA, 17B, lok. 15-16, ZIELONA GÓRA, 65-427, POLAND