Lekkie i fajne.
Lekkie i fajne.
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Lekkie i fajne.
Süper rahat ve esnek
Polecam
Rahat
Bardzo wygodne i lekkie
These shorts are very comfy and very light.
Rewelacyjny stosunek jakości do ceny. Kupiłem spodenki w 2021r. używam ich po dziś dzień. Służą jako wół roboczy, na spływach packraftowych, na rower,podczas biwaków i pieszych wędrówek. Często zakładam i po tylu latach ciągle wyglądają świetnie, lekkie, przewiewne i nie przecierają się w kroczu. Produkt na lata.
Sehr gut für jeglichen Gebrauch - Reisen, Sport.
Large choix de taille et de couleur.
Léger, confortable, bien taillé au corps, sèche rapidement et pas fragile.