Bardzo fajne rękawiczki za tę ...
Bardzo fajne rękawiczki za tę cenę naprawdę bardzo ciepłe i wygodne w codziennym użytkowaniu.
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Bardzo fajne rękawiczki za tę cenę naprawdę bardzo ciepłe i wygodne w codziennym użytkowaniu.
kayakta kullandık hiç kar almadı ve sıcak tutuyor
Très chaud, et bien impermeable
选择不多,这个够用
厚实好用
Simples mais efficaces
çok iyi ipi bileğime takıyorum memnunum
If the temperature is below -6C the gloves provide inadequate protection from the cold.
Peu adapté pour nos grands froids. On gèle des doigts malgré tout.