Mega fajna kurtka. Zakup dokon...
Mega fajna kurtka. Zakup dokonany kilka dni temu. Zacząłem w niech chodzić. Jest mega praktyczna. Mega fajny kaptur i krój. Wziąłem rozmiar większy 2XL Jest liźniejsza. Nie krępuje ruchu. Mega fajne kieszenie po bokach i na rękawach. Można się wentylować gdy jest ciepło. Kaptur jest spory . Zakładam pod spód bluzę z kapturem. Nie testowałem gdy
- Waterdichtheid
- Ademend vermogen
- Lichtgewicht
- Prijs-kwaliteitverhouding

