São quentinhas e confortáveis....
São quentinhas e confortáveis. Ótimas para a neve e dias de Inverno.
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
São quentinhas e confortáveis. Ótimas para a neve e dias de Inverno.
Eskimiyor çocuğumun ayağı büyüdükçe yenisini alıyoruz
Bir numara büyük tercih ettim. Hatta bir buçuk numara. Ici kalin ve korunaklı diye. Çok iyi oldu. Saglam. Kaymaz, kesinlikle su ve soğuk geçirmedi. Rahat.
Wszystko ok
Cumpăr pentru copil acest model de câțiva ani. El este foarte încântat.
Se simte puțin rece, însă la banii aceștia nu aveam mari așteptări. Am cumpărat o pereche de branțuri de merinos și am rezolvat situația. Am purtat cizmele zi de zi, în oraș.
Confortables, pratiques!
Dziecko zadowolone, stopy nie marzły. Wygodne.