Dobrze mi w niej co tu więcej ...
Dobrze mi w niej co tu więcej pisać
- chaleur
- compacité
- déperlance
- Rapport qualité/prix
- Look / Design
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Dobrze mi w niej co tu więcej pisać
Veste molto bene. Acquistato per essere usato anche come imbottitura aggiuntiva di un altro capo e devo dire che fa bene il suo lavoro.
Perfectă pentru toamna sau început de iarnă.
Vhodná jako svrchní bunda, pokud není příliš zima. Při větším mrazu se osvědčila jako spodní bunda pod nepromokavou svrchní bundu.
Super skladná péřová bunda, výborná na jaro i podzim a teplejší zimní dny
Bueno
Wygodna, dobrze wykonana, ciepła
Cómodo, ligero y sienta bien.
Excelenta! usoara si calduroasa!
Kupiłam taką kurtkę jakiś czas temu ale użytkować zaczęłam dopiero na jesieni. Kurtka przed praniem była względna choć żadna rewelacja niestety po praniu zgodnie ze wskazówkami na metce straciła jakiekolwiek właściwości ocieplające, wypelnienie zbiło się w poszczególnych pikowanych polach tak że w niektórych miejscach jest sama tkanina. Kurtkę teg