Manteau très agréable et chaud...
Manteau très agréable et chaud.
- chaleur
- imperméabilité
- limitation des entrées de neige
- Rapport qualité/prix
- Look / Design
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Manteau très agréable et chaud.
Ottimo prodotto. Molto caldo ma leggero.
Es una gozada. Muy calentito
Bu kaliteden şaşmayın. Kızıma aldım. Büyük beden alsanız da hiç sırıtmıyor. Senelerce giyilir. İç cepleri çok kullanışlı.
Dziecko ją pokochało od pierwszego wejrzenia :)
Abrigo muy calentito, efecto impermeable y un buen diseño.
Bardzo ciepła i wygodna kurtka. Dla dziewczynki o wadze około 30 kg i wzroście około 135 cm. Myślę, że spokojnie posłuży do osiągnięcia przez dziecko tych 140 cm wzrostu podawanych przez producenta. "Futerko" można odpiąć od kaptura. Dobrze izoluje i chroni przed deszczem (odpowiedni materiał). Naprawdę dobrze wykonana także od wewnątrz. Odpowiedni
excellente , ma petite fille adore
Calduroasa , perfecta pt sezon rece.
Csinos, meleg, kényelmes téli kabát, bátran ajanlom akár iskolái viseletre, akár kirándulásra, sétákra.