Contento con los guantes
Muy contento con la compra
- chaleur
- résistance au frottement
- imperméabilité
- Rapport qualité/prix
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Muy contento con la compra
Ottimi guanti da alpinismo. Da usare durante l'attività in quanto non rimangono molto caldi. In sosta preferire dei guanti più imbottiti e strutturati. Ottima resistenza all'abrasione, in due anni non presentano nessun cenno di cedimento.
Chodzę w nich już drugi sezon. Świetne na chłodniejsze dni jesienią. Zima też dają radę. Doskonałe wykonanie. Mocne. Trwałe. Świetnie dopasowane. Nic się nie przetarło, nic nie urwało, żadna nitka nie wyszła, nie pękła. Polecam.
Używam do jazdy na rowerze. Są wodoodporne. Przy temperaturze poniżej 3 stopni chłodno w kciuki. Generalnie rękawiczki nie są zbyt ciepłe. Używam w temperaturze od -2 do +8 stopni. Na delikatne mrozy. Na spacery w zimie idealne . Bardzo dobre wykonanie i wzór. Skóra dobrej jakości idealnie trzyma kierownicę, duża swoboda ruchów. Inne rękawiczki
Taille XL acheter pour permettre de mettre des sous Gants Matière cuire permettant une bonne protection et accroché Matière sur le dessus plutôt imperméable et résistante
offert à ma fille ...contente
Nie były testowane przy minusowej temperaturze ,ale w górach sprawdziły się bardzo dobrze
Excellent produit