Super, polecam 😊
Kurtka spisuje się bardzo dobrze. Użytkowana w temperaturach 5-15 °C.
Dobrze dopasowana, duża ilość kieszonek. Jestem bardzo zadowolony. Polecam.
- chaleur
- extensible
- poches
- Rapport qualité/prix
- Look / Design
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Kurtka spisuje się bardzo dobrze. Użytkowana w temperaturach 5-15 °C.
Dobrze dopasowana, duża ilość kieszonek. Jestem bardzo zadowolony. Polecam.
Super bluza, ciepła,chroni od wiatru, do 5st jeżdżę tylko z bielizną termo pod spodem. Fajny polar od spodu (kostkowany), widać zmianę względem poprzedniej wersji (tam był gładki polar)
Veste agréable à porter, plutôt chaude.
Maillot de qualitat superior. Còmode, queda molt bé i molt molt pràctic. Butxaques al pit i als laterals, a banda de les de l'esquena. 100% recomanable.
Super!
Świetna kurtka na wiosnę i jesień. Zakładając długie termo i potówkę mogę w niej jeździć w temperaturze nawet 1°C. Oczywiście to sprawa bardzo indywidualna. Poza tym układ 5 kieszeni utwartych na plecach jest dla mnie niezastąpiony. Ogólnie bardzo wygodna i obowiązkowa kurtka na długie dystanse w temperaturze bliskiej 0°C. Polecam
Super, polecam
Casaco maravilhoso. Agora é o meu favorito
Würde ich wieder kaufen
Komfort termiczny w tej bluzie jest optymalny jak dla mnie. Na 175cm i 75kg rozmiar L pasuje idealnie.