春季骑行绝对合适,保暖效果很好,尺码标准,挺不错的
春季骑行绝对合适,保暖效果很好,尺码标准,挺不错的
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
春季骑行绝对合适,保暖效果很好,尺码标准,挺不错的
Świetna bluza na temperatury 10 - 18 stopni, dużo kieszeni w tym 3 zapinane. boczne także się przydają.
Polecam
Great fit, I usually struggle with fit for cycling gear.
方便穿,很保暖
Idéal pour faire du vélo en mi-saison. Léger, coupe-vent et joli de cette couleur. En fait je le porte même si c’est un modèle homme, en S ça taille comme un modèle femme ( je pèse 50 IV)
Chaqueta de entretiempo que cumple muy bien para días frescos
Rewelacyjna bluza rowerowa na jesień i wiosnę, na chłodniejsze letni dni też się przyda. W szarym kolorze wygada o niebo lepiej niż na zdjęciach, ma bardzo ładny gradient. Przy wzroście 177 cm i wadze 75 kg zdecydowanie trzeba brać rozmiar L, także rozmiarówka zaniżona, natomiast ciuch bardzo wygodny, dopasowany do ciała.
Dobry krój, odpowiednie kieszenie.
Perfetto per le mezze stagioni