Maglia termica come da descriz...
Maglia termica come da descrizione.... Buona
- chaleur
- évacuation de la transpiration
- liberté de mouvement
- Rapport qualité/prix
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Maglia termica come da descrizione.... Buona
Koszulka ciepła, wygodna. Dobrze się w niej wygląda.
nemam čo dodať
Jestem bardzo zadowolony. Kołnierzyk do połowy szyi i dodatkowo rozsuwany. Bajka przy zdejmowaniu i "na postoju", czyli poza stokiem.
Przyjemne ciepełko bez przegrzewania. Swoboda ruchu. Milutkie na ciele.
Jedynie: rękawy są ciut za długie na mnie, ale to nie jest wada koszulki tylko mojej budowy.
jest ok, chociaz na mnie lezy nie do konca dobrze
Agréable
Camisola confortável e com boa relação custo-benefício
Queda muy confortable y muy comoda como segunda capa, tiene el detalle del cuello que se sube y con la cremallera lo resguarda del frio
L'ho usata come primo strato e mi ha pienamente soddisfatto. Tiene bene il calore e garantisce traspirabilità