Jest OK - jedynie kieszenie mogły by być lepsze
Kurtka jak za tą cenę jest OK Jedyne zastrzeżenia mam do kieszeni Zapinana kieszeń na piersi jest jak najbardziej potrzebna, niestety wykonanie środka kieszeni z siateczki jest błędem. Jeżeli trzymamy tam klucze to po pewnym czasie na 100% dojdzie do rozerwania tej drobnej siateczki. Dodatkowo, z tyły nie mamy standardowo 3 kieszeni tylko 2, 1
- visibilité
- chaleur
- poches
- Rapport qualité/prix

