Super kurtka na późną jesień lub wczesną zimę
Genialna kurtka na rower przy temperaturze 0-10 stopni. Jeśli założy się ciepłą bluzę to nawet do -5. Polecam też do biegania, ale dopiero przy temperaturze poniżej 0. Używam praktycznie codziennie i myślę, że za taką cenę super! Ma wodoodporne rękawy i przód co mimo mojego sceptyzmu na początku jest zdecydowanie wystarczające na przejazd 30-45 mi
- visibilité
- chaleur
- poches
- Rapport qualité/prix

