De zon komt op boven een rustig meer. In je busje draait je draagbare koelkast nog, is je telefoon volledig opgeladen en staat je koffiezetapparaat klaar voor gebruik. Met een capaciteit van 5 kWh laadt de B500K je essentiële apparaten de hele nacht en langer op, zodat je uitgerust wakker wordt, waar de weg je ook brengt.
Zet verse koffie, bereid ontbijt en laad je laptop op – allemaal tegelijk. Met Charger 2 die tot 800 W laadvermogen levert tijdens het rijden, laadt je powerstation zichzelf op terwijl je op ontdekkingstocht gaat. Je hoeft niet te stoppen en te wachten. Je energie past zich aan je levensstijl aan.
Lange ritten betekenen geen stress meer over een lege accu. Terwijl je onderweg bent, zet Charger 2 de dynamo van je auto om in een krachtige laadbron. In combinatie met zonne-energie kunt u tot 2400W hybride opladen, waardoor uw batterij altijd klaar is voor uw volgende bestemming.
Parkeer aan de oceaan of diep in de bergen. Terwijl de zon ondergaat, blijven uw lampen branden, uw muziek spelen en uw apparaten van stroom voorzien. Dankzij intelligent energiebeheer en realtime monitoring via de app behoudt u de controle zonder u zorgen te hoeven maken over de stroomvoorziening.
Geen lawaai. Geen brandstof. Geen grenzen. De B500K + Charger 2 vervangt traditionele generatoren door schone, stille energie. Of je nu permanent in je busje woont of er in het weekend op uit trekt, je hebt betrouwbare stroom om te koken, te werken en te ontspannen – overal en altijd.
V1: Is de B500K waterdicht?
A:
Nee.
Plaats het apparaat NIET langdurig in een vochtige omgeving.V2: Kan ik de B500K zonder powerstation gebruiken?
A:
Ja, u kunt de B500K koppelen aan BLUETTI-componenten om hem zelfstandig te gebruiken.
U kunt hem bijvoorbeeld opladen met de SolarX 4K of de Alternator Charger en uw DC-apparaten van stroom voorzien via Hub D1.
V3: Heeft de B500K een powerbankmodus?
A:
De B300K/B500K zelf heeft geen powerbankmodus, maar kan worden opgeladen door hem aan te sluiten op Charger 2.