Deze zonnebril is ontworpen voor de vrouw die graag opvalt en geeft zelfs de meest vrouwelijke outfits een gedurfde touch. Het onmiskenbare design van Carrera is uitgevoerd in acetaat, met oversized proporties en metalen elementen, zoals de klinknagel aan de voorkant en de C op de pootjes. Het montuur met glazen op sterkte is perfect voor dagelijks gebruik.
Maatgids zonnebrillen (in millimeters)
Zonnebrilmaten worden aangegeven in millimeters (mm) en verwijzen voornamelijk naar de breedte van de lens, een belangrijke maat voor een comfortabele en stijlvolle pasvorm, afhankelijk van de gezichtsvorm.
Hoe kies je de juiste maat?
50–52 mm → Smalle gezichten Aanbevolen voor dunne of smalle gezichten. Ze bieden een evenwichtige pasvorm zonder uit te steken.
53–55 mm → Medium gezichten De meest voorkomende en veelzijdige maat. Ideaal voor de meeste middelgrote gezichten.
56–58 mm → Medium tot grote gezichten Bieden een betere dekking en een comfortabele pasvorm voor bredere gezichten.
59–60 mm of meer → Grote gezichten Ontworpen voor brede gezichten of voor mensen die een meer omhullend model zoeken.
Handige tip: Als je al een bril hebt die goed past, kun je de maat aan de binnenkant van de pootjes controleren en die als referentie gebruiken. Bij twijfel is een medium-maat meestal de veiligste optie.
Metal |
Deze contactpersoon is verantwoordelijk voor de naleving van de productveiligheid.Voor hulp bij een bestelling of retourzending kunt u contact opnemen met de klantenservice
SAFILO GROUP SPA
Settima Strada 15, 35129, Padova- Italy
info@safilo.com
Metal |
Deze contactpersoon is verantwoordelijk voor de naleving van de productveiligheid.Voor hulp bij een bestelling of retourzending kunt u contact opnemen met de klantenservice
SAFILO GROUP SPA
Settima Strada 15, 35129, Padova- Italy
info@safilo.com