Water, beweging, vrijheid. Het merk AQUASTIC is een uitstekende keuze voor iedereen die actief tijd op het water wil doorbrengen en maximaal wil genieten van elk moment. SUP-planken voor beginners en gevorderden. Opblaasbare kajaks. Zwemvesten. Kleding en schoenen voor wateractiviteiten. Duikaccessoires. Stranduitrusting. Laat je meevoeren door het wateravontuur en vind je ritme met het merk AQUASTIC. Ontdek producten aanbevolen door olympisch kampioen en viervoudig wereldkampioen zeilen - Mateusz Kusznierewicz.
De adapter voor het oppompen van de SUP-plank AQUASTIC is een klein maar zeer nuttig accessoire voor elke watersportliefhebber. Hiermee kun je een Halkey Roberts-ventiel verbinden met een Schrader-ventiel, wat het oppompen van de SUP-plank en andere waterproducten met een HR-ventiel aanzienlijk vergemakkelijkt en versnelt.
De adapter werkt met een breed scala aan watersportuitrusting:
Het is een accessoire dat past op de meeste modellen op de markt – ongeacht de fabrikant. Daardoor is het een praktisch en universeel hulpmiddel voor elke gebruiker.
De adapter maakt het mogelijk om het SUP-ventiel om te zetten naar een standaard autoventiel (Schrader). Daardoor:
De adapter is ideaal voor:
Eenvoudig in gebruik, duurzaam en bijzonder functioneel – het is een onmisbaar onderdeel van de uitrusting van elke SUP-gebruiker.
Deze contactpersoon is verantwoordelijk voor de naleving van de productveiligheid.Voor hulp bij een bestelling of retourzending kunt u contact opnemen met de klantenservice
SPORTANO.COM Sp. z o.o.
Wrocławska 17B/15-16
kontakt@sportano.pl
Deze contactpersoon is verantwoordelijk voor de naleving van de productveiligheid.Voor hulp bij een bestelling of retourzending kunt u contact opnemen met de klantenservice
SPORTANO.COM Sp. z o.o.
Wrocławska 17B/15-16
kontakt@sportano.pl