Klimbroek Turia BR Cannard Man
Verkocht door Sports Lab BE
Verzonden door Sports Lab BE
Verkocht door Sports Lab BE
Verzonden door Sports Lab BE
Geborstelde katoen/Spandex stretchstof. Elastische tailleband met antislip siliconen. Horlogezakje. 2 jeanszakken voor en 2 achter. Klimborstelhouder voor rechts- en linkshandigen. Klittenbandsluiting in de taille. Verouderde wassing. Ontworpen en geproduceerd in Spanje/EU Lokaal product met respect voor het leefomgeving en sociale rechten.
PRODUCTDETAILS De Turia BR van Jeanstrack is gemaakt van een stretchstof bestaande uit gekamd katoen en Spandex. Het hoogwaardige gekamde katoen voelt niet alleen heel zacht aan, maar biedt ook meer weerstand en duurzaamheid door de lengte van de vezels. Spandex, als elastische vezel, garandeert zowel een grote elasticiteit als herstel. Deze korte versie heeft alle originele kenmerken van de Turia, maar is ontworpen voor situaties waarin je liever een korte broek draagt. Door het speciale verven met pigment en de daaropvolgende wasbeurten krijgen de naden een verouderd en versleten effect, wat zorgt voor een casual look. Horlogezakje voor muntgeld en kleine spullen. Twee voorzakken en twee achterzakken. Elastische tailleband voor maximaal comfort. Klittenband- en ritssluiting in de taille. Klimborstelhouder voor rechts- en linkshandig gebruik. Borduursel met JeansTrack logo en naam. De Turia is een gekleurde korte spijkerbroek die is ontworpen voor klimmen en boulderen, maar ook voor wandelen, trekking, hiken of een andere buitenactiviteit, maar door zijn casual look en comfort is het ook een broek die je kunt gebruiken voor op reis of voor elk ander dagelijks gebruik, zoals boodschappen doen of iets gaan drinken met vrienden. Het ontwerp en de productie van dit kledingstuk zijn gemaakt in Spanje (EU) met inachtneming van alle regels voor respect voor het leefomgeving en sociale rechten. Omdat het een lokaal product is, draag je met je aankoop bij aan het welzijn van je gemeenschap.
97% gekamd katoen 3% Spandex |
Deze contactpersoon is verantwoordelijk voor de naleving van de productveiligheid.Voor hulp bij een bestelling of retourzending kunt u contact opnemen met de klantenservice
JEANSTRACK S.L.
JEANSTRACK S.L. JEANSTRACK S.L.
Camino Forcall s/n - Morella 12300 (Castellón- Spain)
info@jeanstrack.com
97% gekamd katoen 3% Spandex |
Deze contactpersoon is verantwoordelijk voor de naleving van de productveiligheid.Voor hulp bij een bestelling of retourzending kunt u contact opnemen met de klantenservice
JEANSTRACK S.L.
JEANSTRACK S.L. JEANSTRACK S.L.
Camino Forcall s/n - Morella 12300 (Castellón- Spain)
info@jeanstrack.com
Binnenstebuiten wassen.