Met dit Nikwax voordeelpack haal je drie essentiële onderhoudsproducten in huis voor al jouw waterafstotende kleding en uitrusting. De set bestaat uit Stain Scrub, een effectieve voorwasbehandeling, Tech Wash, een technisch wasmiddel dat reinigt en revitaliseert, en TX.Direct, een impregneermiddel dat het waterafstotende vermogen opnieuw activeert. Samen zorgen ze ervoor dat jouw kleding optimaal blijft presteren, of het nu gaat om regenjassen, skikleding of outdooruitrusting.
Nikwax Tech Wash – reiniging en herstel
Tech Wash is speciaal ontwikkeld om waterafstotend textiel grondig schoon te maken zonder schadelijke resten achter te laten. Het verwijdert vuil en restanten van reguliere wasmiddelen en herstelt zo zowel de ademende als de waterafstotende werking.
Grondige reiniging, zelfs bij lage temperaturen (30ºC) Verwijdert nare geurtjes en verfrist de stof Brengt het ademend vermogen weer terug Herstelt de waterafstotende laag Laat geen resten achter die vocht aantrekken Nikwax TX.Direct – impregneren en beschermen
TX.Direct is een veilig impregneermiddel waarmee je de waterafstotende laag van jouw kleding vernieuwt, zonder dat dit ten koste gaat van het ademend vermogen. Het is eenvoudig thuis in de wasmachine te gebruiken.
Eenvoudig in gebruik, zowel in de wasmachine als met handwas Vernieuwt de waterafstotende laag Behoudt de ademende eigenschappen Op waterbasis, niet ontvlambaar en vrij van PFC Volledig effectief zonder gebruik van de droger Geschikt voor membranen als Gore-Tex, Sympatex, eVENT en Dermizax Gebruik Reinigen met Tech Wash
Voor kleding gaat het heel eenvoudig: stop het kledingstuk in de wasmachine, doe de juiste hoeveelheid Tech Wash in het zeepbakje en kies een normaal wasprogramma met spoelcyclus. Daarna laat je het aan de lucht drogen, of – als het etiket dat toestaat – op een lage stand in de droger.
Tenten en accessoires was je het best met de hand. Vul een emmer of bak met handwarm water en een scheut Tech Wash. Beweeg het doek of accessoire er goed doorheen, spoel na met schoon water en laat alles rustig drogen. Hardnekkige vlekken kun je eventueel vooraf met een beetje onverdunde Tech Wash behandelen.
Impregneren met TX.Direct
Na het schoonmaken is het tijd om te impregneren. Doe de schone kleding of uitrusting terug in de wasmachine, voeg TX.Direct toe in het zeepbakje en draai weer een gewoon programma met spoelcyclus. Ook hier geldt: drogen mag aan de lucht, of in de droger op lage stand als het label dat toestaat.
Een handwas kan ook: meng TX.Direct met water, dompel de kleding goed onder, laat het even intrekken en spoel daarna kort uit.
Tip voor optimaal resultaat
Was altijd eerst met Tech Wash, zo kan de impregneer optimaal hechten. Het kledingstuk hoeft niet tussendoor te drogen; wassen en impregneren mogen direct na elkaar. Wanneer je merkt dat je jas of broek na een aantal wasbeurten minder goed water afstoot, is het tijd om opnieuw met TX.Direct te behandelen.
Stain Crub
SPECIALE VLEKVERWIJDERAAR VOOR OUTDOORKLEDING EN UITRUSTING – In tegenstelling tot de meeste vlekverwijderaars is Nikwax Stain Scrub een effectieve voorwasbehandeling die hardnekkige vlekken uit uw waterdichte stof verwijdert zonder de duurzame waterafstotende eigenschappen (DWR) aan te tasten.
SCHOON - NIKWAX STAIN SCRUB is een gebruiksvriendelijke, hoogwaardige technische voorwasbehandeling die is ontworpen om moeiteloos de meest veelvoorkomende vlekken van outdooravonturen te verwijderen, waaronder grasvlekken, modder, vuil, dierlijke uitwerpselen, bloed en olievlekken.
GEMAKKELIJK IN GEBRUIK – Nikwax Stain Scrub is gemakkelijk en snel in gebruik. Schud het flesje eerst goed, en breng het product eenvoudig aan op de vlek met de ingebouwde borstelkop en was het vervolgens met een geschikt Nikwax-reinigingsmiddel.
IDEAAL VOOR ALLE OUTDOOR-UITRUSTING – Aanbevolen voor waterdichte jassen, donsjassen, ski jassen, softshells etc, slaapzakken, rugzakken, tenten en alle technische kleding van topmerken zoals Gore-Tex, Event, Páramo, Berghaus, Mammut, The North Face, Passenger, Keela, Alpkit, Outdoor Research en meer.
DUURZAAM – Alle Nikwax-producten worden met zorg gemaakt, zijn PFAS-vrij en op waterbasis. Nikwax-flessen zijn gemaakt van gerecycled materiaal en zijn recyclebaar.
Deze contactpersoon is verantwoordelijk voor de naleving van de productveiligheid.Voor hulp bij een bestelling of retourzending kunt u contact opnemen met de klantenservice
Nikwax LTD Bode Scholten Opslag B.V.
Nikwax LTD Bode Scholten Opslag B.V. Nikwax
Storkstraat 12 2722 NN Zoetermeer Nederland
Deze contactpersoon is verantwoordelijk voor de naleving van de productveiligheid.Voor hulp bij een bestelling of retourzending kunt u contact opnemen met de klantenservice
Nikwax LTD Bode Scholten Opslag B.V.
Nikwax LTD Bode Scholten Opslag B.V. Nikwax
Storkstraat 12 2722 NN Zoetermeer Nederland