De Petzl Multihook is speciaal ontworpen voor ijsklimmers en gletsjerwandelaars. Het stelt gebruikers in staat om een koord te haken en te draaien om lunules (Abalakov) te maken en V-vormige schroefankers tot 25 cm diep te installeren, wat een praktische oplossing biedt voor het anker op ijs.
Het gekartelde mes van roestvrij staal vergemakkelijkt het snijden van touwen en koorden in het veld. Het ontwerp maakt slijpen of herafslijpen mogelijk om een duurzame efficiëntie te behouden bij herhaald gebruik.
De Multihook kan ook worden gebruikt om een ijsboor te ontstoppen of schoon te maken, wat helpt bij het onderhoud en de voorbereiding van ankerpunten tijdens sneeuw- en ijsuitstapjes.
Het vouwbare ontwerp vermindert de lengte tot 16 cm ingeklapt voor gemakkelijke opslag in een zak of tas. Een gat en een geschikte vorm maken het gemakkelijk om aan een mousqueton te hangen voor snelle toegang tijdens activiteiten.
Gemaakt van roestvrij staal en polyamide, de Multihook combineert corrosiebestendigheid en lichtheid (ongeveer 40 g). Beschikbaar in oranje voor betere zichtbaarheid in het veld.