De TRP TR25 schijf is een hoogwaardige fietsremschijf, ontworpen voor gebruik op racefietsen en mountainbikes. Hij heeft een semi-zwevend ontwerp en is compatibel met het CenterLock-montagesysteem.
Belangrijkste kenmerken: Semi-zwevend ontwerp: De schijf bestaat uit twee delen: een roestvrijstalen remvlak en een aluminium middensteun, verbonden door klinknagels. Dit ontwerp maakt een lichte laterale beweging van het remvlak mogelijk, wat verschillende voordelen biedt:
Verbeterde warmteafvoer: De aluminium steun voert warmte efficiënter af dan staal, waardoor het risico op remfading (verlies van remvermogen door oververhitting) wordt verminderd.
Consistente remkracht: De semi-zwevende schijf past zich aan temperatuurschommelingen en mechanische belastingen aan, waardoor onder alle omstandigheden een consistentere remkracht wordt geboden. Minder geluid: De lichte laterale beweging van de semi-zwevende schijf kan helpen bij het verminderen van remgeluiden.
CenterLock-montage: Het CenterLock-systeem is een montagestandaard voor remschijven die gebruikmaakt van een centrale borgmoer om de schijf aan de naaf te bevestigen. Het is eenvoudiger en sneller te installeren dan het traditionele 6-boutssysteem.
Hoogwaardige materialen: De rembaan is gemaakt van roestvrij staal, wat zorgt voor een goede weerstand tegen slijtage en corrosie. De middensteun is gemaakt van aluminium, wat het gewicht van de schijf vermindert.
Aluminium,Roestvrij staal |
Deze contactpersoon is verantwoordelijk voor de naleving van de productveiligheid.Voor hulp bij een bestelling of retourzending kunt u contact opnemen met de klantenservice
Laurent Cornec
Laurent Cornec TRP
4 rue Condorcet, 83310 Cogolin
Aluminium,Roestvrij staal |
Deze contactpersoon is verantwoordelijk voor de naleving van de productveiligheid.Voor hulp bij een bestelling of retourzending kunt u contact opnemen met de klantenservice
Laurent Cornec
Laurent Cornec TRP
4 rue Condorcet, 83310 Cogolin