De Acavallo® Gel Classic western singelhoes van schapenvacht is ontworpen om het comfort van het paard tijdens westernrijden te verhogen. Gemaakt van Acavallo® Classic Gel en bedekt met zachte schapenvacht, biedt deze hoes een antislip en schokabsorberende werking, past zich perfect aan de vorm van het paard aan en verdeelt de druk gelijkmatig. De gel absorbeert schokken effectief, stabiliseert het zadel, voorkomt verschuiven van de singel en biedt een opvallende elasticiteit.
De schapenvacht zorgt voor zachtheid en beschermt de huid van het paard tegen schuren, schaafplekken en blaren, en garandeert ademend vermogen en thermisch comfort door zich aan te passen aan de lichaamstemperatuur. Vier praktische klittenbandsluitingen zorgen voor een snelle en veilige bevestiging, wat maximale stabiliteit biedt bij elke activiteit.
Acavallo® Classic Gel is hypoallergeen, niet-toxisch en veilig voor direct contact met de paardenhuid. De hoes is licht van gewicht, eenvoudig te onderhouden en schoon te maken, machinewasbaar op 30°C of met de hand te wassen met water en milde zeep. Vermijd agressieve reinigingsmiddelen en direct contact met warmtebronnen.
Samenstelling: Acavallo® Classic Gel, Acavallo® schapenvacht, polyester. Dit product is ideaal voor paarden die behoefte hebben aan effectieve bescherming en betrouwbare ondersteuning tijdens western disciplines, en biedt maximaal comfort.
Deze contactpersoon is verantwoordelijk voor de naleving van de productveiligheid.Voor hulp bij een bestelling of retourzending kunt u contact opnemen met de klantenservice
Amahorse Group SPA
Amahorse Group SPA Acavallo
Via Citernese 112, San Giustino (PG), 06016
Deze contactpersoon is verantwoordelijk voor de naleving van de productveiligheid.Voor hulp bij een bestelling of retourzending kunt u contact opnemen met de klantenservice
Amahorse Group SPA
Amahorse Group SPA Acavallo
Via Citernese 112, San Giustino (PG), 06016