Deze Carrera | Ducati zonnebril is perfect voor zowel motorrijden als ontspannen en zal motorliefhebbers zeker aanspreken. De opvallende pootjes hebben een flexibele en duurzame Ultem-basis met een V-vormige inkeping (een knipoog naar de geometrische vormen van Ducati-motorfietsen) en prominente logo's. Het montuur bedekt het hele gezicht en is geschikt voor brillenglazen op sterkte. Ook verkrijgbaar met spiegelende of ultrapolare glazen.
Maatgids zonnebrillen (in millimeters)
Zonnebrillenmaten worden aangegeven in millimeters (mm) en verwijzen voornamelijk naar de breedte van de lens, een belangrijke maat voor een comfortabele en stijlvolle pasvorm die past bij de grootte van uw gezicht.
Hoe kiest u de juiste maat?
50–52 mm → Smalle gezichten Aanbevolen voor dunne of smalle gezichten. Ze bieden een evenwichtige pasvorm zonder uit te steken.
53–55 mm → Medium gezichten De meest voorkomende en veelzijdige maat. Ideaal voor de meeste gezichten van gemiddelde grootte.
56–58 mm → Middelgrote tot grote gezichten Bieden een betere dekking en een comfortabele pasvorm voor bredere gezichten.
59–60 mm of meer → Grote gezichten Ontworpen voor brede gezichten of voor mensen die een meer omhullend model zoeken.
Handige tip: Als je al een bril hebt die goed past, kun je de maat aan de binnenkant van de pootjes controleren en die als referentie gebruiken. Bij twijfel is een medium-maat meestal de veiligste optie.
NYLON |
Deze contactpersoon is verantwoordelijk voor de naleving van de productveiligheid.Voor hulp bij een bestelling of retourzending kunt u contact opnemen met de klantenservice
SAFILO GROUP SPA
Settima Strada 15, 35129, Padova- Italy
NYLON |
Deze contactpersoon is verantwoordelijk voor de naleving van de productveiligheid.Voor hulp bij een bestelling of retourzending kunt u contact opnemen met de klantenservice
SAFILO GROUP SPA
Settima Strada 15, 35129, Padova- Italy