Idealny dla malucha
Bardzo lekki i solidny rower. 5,6kg ułatwia dzieciom jazde.
- Lichtgewicht
- Gemakkelijk te leren
- Modulariteit
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Preparation (assembly, clamping, adjustment)
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Bardzo lekki i solidny rower. 5,6kg ułatwia dzieciom jazde.
mon enfant de 4 ans n'est pas un géant et pourtant le maxi est presque atteint au niveau des réglages
על הפנים! המעצורים לא עובדים כמו שצריך. הגעתי אליכם כבר 3 פעמים בפחות משנה עם תקלות, אמרתם שזה בסדר ושזה תקין. שורה תחתונה כמו שחשבתי הילד עף השבוע מהאופניים כי המעצורים לא עבדו.
Ok
Super petit vélo très léger et maniable
Très gros + le côté 2 en 1
Ma fille est ravie
très bien
Wygodny i lekki rowerek
Bardzo polecam rower, kupiłem go dla 3 latka od razu bez kółek bocznych. Syn daje radę z podtrzymaniem podczas jazdy.
Rower lekki + plus za możliwość odczepienia pedałów. Dziecko przed 3 urodzinami ogarnęło jazdę. Do nauki pedałowania przydał się wydruk 3d podstawki pod tylne koło. Generalnie trochę cięższy niż woom, ale biorąc pod uwagę cena, jakość - ten rower wygrywa
Rowerek bardzo fajny. Synek dosc szybko nauczyl sie jezdzic z pedalami bez zadnych wspomagan (boczne kolka, palak z tylu). z minusow: -Mozna by podniesc klamke hamulca tak, zeby byla blizej raczki roweru, a tym samym blizej dloni malego rowerzysty. -Zastanawiam sie tez czy dla tak mlodego rowerzysty jest potrzebny hamulec na przednie