polecam, system wypinania peda...
polecam, system wypinania pedałów działa bez zarzutu, dobra jakość do ceny, zaletą jest biska waga
- Lichtgewicht
- Gemakkelijk te leren
- Modulariteit
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
polecam, system wypinania pedałów działa bez zarzutu, dobra jakość do ceny, zaletą jest biska waga
Super lekki i nie wiele cięższy od sławniejszych rowerów Wooma, więc jeśli masz drobniejsze dziecko to idealnie sprawdzi się do nauki jazdy. Nie kupuj żadnych kółek bocznych tylko uchwyt tylny podwójny te pojedyncze są gorsze. Poprzedni rowerek również z Decathlona był jeszcze raz cięższy niż ten i córka nie była w stanie utrzymać samodzielnie
Mon fils est adore sont nouveaux vélo évolutif idéal
bardzo fajny rowerek, dziecko zadowolone
Ogólnie rowerek bardzo polecamy. Córka 3letnia szybko nauczyła się jeździć z pedałami. Jedyny minus to klamki chamolców które bardzo ciężko chodzą. Po wymianie na inne rowerek idealny:)
Mon Zazou est passé direct de son ancienne draisienne au mode vélo..
Donc je n'ai pas utilisé cette option.
Vélo bien conçu et performant.
Adapté, léger, simple et entretien facile.
Super kolo.
👍
Świetny do nauki jazdy dla 3/4 latka. Odkręcane pedały pozwoliły dziecku oswoić się z rowerem
Super petit vélo où mon petit loulou trouve son équilibre et s'est vite mis à l'aise tout en prenant de la vitesse. Facile à mettre et retirer les pédales, au bon vouloir du petit loulou.