hyper respirant et léger
très agréable à porter car léger et respirant
porté pendant ma grossesse, j'ai apprécie son élasticité
- Lichtgewicht
- Vochtregulatie
- Rekbaar
- Look / Design
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
très agréable à porter car léger et respirant
porté pendant ma grossesse, j'ai apprécie son élasticité
Könnyű, kényelmes viselet, jó izzadságelvezetés.
Un peu plus épais que le tshirt premier prix de décathlon
Nagyon jó minőségű és anyagú, jó a fazonja, de picit lehetne hosszabb. Amúgy nagyon kellemes viselet. Jól szellőzik a háta, jó az egész napos kirándulás alatt, mert nem izzad a hátam a hátizsák alatt.
Nagyon jó minőségű és anyagú, Jól szellőzik, és gyorsan szárad. Én kirándulásokhoz használom, így kevésbé izzad a hátam a hátizsák alatt. Egyetlen hátránya, hogy kissé rövid a szabása.
Comoda e morbida
Taille grand, matière agréable