Manusicu prindere foarte buna si comfortabile
Am ales aceste manusi deoarece imi alunecau palmele pe ghidon in drumetiile lungi de vara cand transpiram. Cu aceste manusi am o prindere foarte buna si le folosesc chiar si atunci cand nu este cald.
Am avut cateva cazaturi si la ultima cazatura, s-a descusut putin manusa la un deget. Dar probabil as fi patit la fel si cu manusi mai
- Ademend vermogen
- Comfort
- Grip
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
