Aún no la he usado pero parece...
Aún no la he usado pero parece fresca y cómoda. Sienta muy bien puesta.
- Lichtgewicht
- Vochtregulatie
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Aún no la he usado pero parece fresca y cómoda. Sienta muy bien puesta.
To że jest napisana do biegania nie oznacza, że trzeba w niej biegać. Świetnie zdaje egzamin w upalne dni. Jest przewiewna i fajnie skrojona
bardzo ładna
seche vite
Great
Muy comoda
Tissu léger, parfait pour l’été, je l’utilise pour la marche et la course.
Léger, respirant, très bien
Van már ilyenem,kényelmes futni jó benne.
ok