Dobre jakościowo, za nie wielk...
Dobre jakościowo, za nie wielką cenę spodenki
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Dobre jakościowo, za nie wielką cenę spodenki
ottimo pantaloncini, li utilizzo in palestra o nelle camminate estive con in montagna e sono estremamente comodi e asciugano molto rapidamente
Bardzo dobre spodenki
I like the material, design including the zip pockets.
Good for running
Good product
Polecam spodenki są wygodne i nie krępują ruchów
타이트하게 잘 잡아줘서 가벼운 느낌이 들고 착용감이 좋아요
Bardzo dobry produkt, super lekki, oddychający, idealny do sportu
Très bien