Hezké kraťasy na sport i běžné...
Hezké kraťasy na sport i běžné lítání po venku. Brala jsem o velikost větší, protože mi přišla guma v pase hodně pevná a nahraně velikosti.
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Hezké kraťasy na sport i běžné lítání po venku. Brala jsem o velikost větší, protože mi přišla guma v pase hodně pevná a nahraně velikosti.
Muy cómodos y frescos,buena calidad.Quedan muy bonitos
Muy cómodos y frescos,buena calidad.Quedan muy bonitos
comodi e freschi
leggeri e comodi
Spodenki ładne, wygodne i dobrej jakości. Prane w pralce i suszone w suszarce - nic się nie zmieniają. Polecam
Bonne qualité
Pre dieta ok
Kényelmes, csinos, jó az anyaga, gyorsan szárad.