Muy chulo
Bonito y práctico
- Modulariteit
- Slijtvastheid
- Sneldrogend
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Bonito y práctico
Não são muito confortáveis, principalmente por não serem muito flexíveis, o que limita os movimentos.
Optimal für unsere Pfadi-Kinder :)
Zakupiony kolejny rozmiar tego samego modelu spodni dla córki. Spodnie bardzo praktyczne odpinanym nogawkami. Wygodne, lekkie z do tego materiału. Niby cienkie ale córka po ubraniu bielizny termicznej chodzi w nich w góry również w chłodniejsze dni.
Good
Super spodnie na wyprawę w góry i do lasu. Córka jest bardzo zadowolona. Dodatkowy plus za możliwość zrobienia szortów. Można je zwęzić, ponieważ w pasie znajdują się gumki i guziki. Szkoda, że w zestawie nie ma paska.
Super spodnie
pantalon ou short porteé aussi bien pour aller a l'ecole que pour la randonnée. confortable et pratique. jolie couleur. taille grand, large à la taille malgré l'élastique de serrage.
bardzo fajne spodnie, wygodne, idealne na wycieczki górskie
Fonctionnel
Facile d'entretien
Confortable