fajne jest to że mogą być i dł...
fajne jest to że mogą być i długie i krótkie. super że jest w pasie regulacją na guziki.
- Modulariteit
- Sneldrogend
- Anatomisch ontwerp
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
fajne jest to że mogą być i długie i krótkie. super że jest w pasie regulacją na guziki.
fajne jest to że mogą być i długie i krótkie. super że jest w pasie regulacją na guziki.
sehr praktisch
verschiedenfarbige Reissverschlüsse erleichtern das Wiedermontieren der Hosenstösse
Super Funktionshose, mein Sohn liebt Sie!
Bon produit résistant, taille un peu juste en longueur.
leichte, angenehme Hose mit abnehmbaren Beinen. Bund anpassbar.
Sicuramente buona qualità e ben fatti, ma per la mia bambina sono risultati un po' rigidi in vita e li ha messi sì e no una volta. Peccato!
pratique et confortable
top ! adorée par la petite
Buono