Niewygodny dla niskiej osoby
Plecak ma dużo plusów (o czym poniżej), ale dla mnie też jeden zasadniczy minus: dla osoby o wzroście 162 cm jest bardzo niewygodny w noszeniu przy średnim jego obciążeniu. Nie mogę go tak wyregulować, żeby pas biodrowy i jego szelki leżały dobrze. Być może zależy to też od długości tułowia. Z uwagi na to, że kwestia wygody w noszeniu plecaka jest
- Meerdere vakken
- Vergrendelmechanisme
- Draagcomfort
- Prijs-kwaliteitverhouding

